Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Стара Загора, Железник - център
110 605 €
216 324.58 лв.

(1 106 €, 2 163.15 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:35 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 99 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

'Имоти Си' продават двустаен апартамент в новострояща се сграда в гр.Стара Загора,кв.Железник.Апартаментът се намира на 2-ри етаж с площ 100.55кв.м.
Цена:110 605 ЕВРО
За повече информация:0898901010,0889250709
Особености
Тухла
За контакт:
0889250709
Инвеститор:
ИМОТИ ЦОНЕВИ
0898901010
ИМОТИ ЦОНЕВИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
adstroi.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, кв.три чучура
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Стара Загора, Железник - център
Обява: 1b177668132902639

110 605 €
216 324.58 лв.
История на цената
(1 106 €, 2 163.15 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Железник - център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност